Novinky v oblasti zaměstnávání cizinců
Akce

Novinky v oblasti zaměstnávání cizinců

Informace o akci

Dovolujeme si Vás pozvat na ranní seminář, který se bude věnovat aktualitám v oblasti zaměstnávání se zaměřením na cizince a přeshraniční vysílání zaměstnanců. Seminář se koná ve čtvrtek 12. října 2017 od 8:30 do 10:30 v pražské budově KPMG Česká republika, Pobřežní 1a, Praha 8.

Dozvíte se více o nejvýznamnějších změnách zákona o pobytu cizinců a některých s ním souvisejících zákonů, především zákona o zaměstnanosti.

Seznámíme Vás se současnou praxí v oblasti pobytových povolení v České republice, s plánovanými novými pobytovými povoleními i zavedením institutu nespolehlivého zaměstnavatele. Budeme se věnovat novelizaci zákoníku práce včetně dopadů na home office, změnám regulace agenturního zaměstnávání i vývoji v oblasti švarcsystému.

Seminář je určen především pro personalisty a pracovníky firem, které zaměstnávají cizince (EU i non EU) a chtějí držet krok s vývojem současné právní úpravy v této oblasti.

Kapacita účastníků na semináři je omezena. Svou účast prosím potvrďte co nejdříve pomocí registračního tlačítka výše, a to nejpozději do čtvrtka 5. října 2017. Seminář bude probíhat v českém jazyce a je bezplatný.

V případě dotazů kontaktujte Andreu Tasovou, e-mail atasova@kpmg.cz

Těšíme se na setkání.

12. 10. 2017, 8:30-10:30 Zdarma KPMG Česká republika, Pobřežní 1a, Praha 8
Stáhnout v PDF
Email*
Email byl odeslán

speaker x

Kontakt