Pizza, pivo a Cyber Security
Akce

Pizza, pivo a Cyber Security

Informace o akci

Myslíte si, že všechny velké organizace myslí na kybernetickou bezpečnost a mají vytvořená bezpečnostní opatření? A překvapilo by vás, kdybychom vám řekli, že například jeden z největších českých eshopů zavedené bezpečné postupy neměl a potýkal se s únikem informací? S tím, aby takové situace nevznikaly, pomáháme organizacím my ze Cyber Security týmu v KPMG.

Přijďte se dozvědět, co všechno u nás v Cyber Security děláme a jaké konkrétní případy jsme řešili. Ukážeme vám, že práce v Cyber Security týmu neobnáší jen navrhování zabezpečení pomocí analýz či design bezpečnostních systémů, ale i konzultace bezpečnostních opatření s klientem nebo poradenství při nákupu bezpečnostních technologií. Možná vás překvapí, že naše práce není jen softwarovou záležitostí, ale její součástí je i fyzická obhlídka budovy klienta, někdy tedy vyrážíme i do terénu.

 

Na našem workshopu budete mít možnost s námi nejen probrat veškeré vaše dotazy, ale sami si i vyzkoušet řešit problémy, kterými se Cyber Security zabývá. A k tomu si s námi dát skvělou pizzu a pivo. Tak doražte 4.12. v 18 hodin za námi do KPMG.

 

4. 12. 2018, 18:00 Zdarma Pobřežní 648/1a, Praha
Stáhnout v PDF
Email*
Email byl odeslán

speaker x

Kontakt