Diskuzní snídaně pro retail
Akce

Diskuzní snídaně pro retail

Informace o akci

Další z tradičních snídaní pro zástupce retailových společností. Tentokrát se zaměříme na zkušenosti s implementací standardu IFRS 16 a dodavatelské bonusy.

Máme za sebou první praktické zkušenosti s implementací standardu IFRS 16. Ten se retailových společností týká především z titulu zachycení nájemních smluv v reportingových balíčcích, které společnosti připravují pro potřeby konsolidace mateřské společnosti. Máte prezentaci Vašich nájemních smluv v roce 2019 pod kontrolou? Přijďte s našimi odborníky sdílet svoje zkušenosti a tipy.

Otevřeme také téma přijatých dodavatelských bonusů, přístupy k jejich účetnímu zachycení a daňové konsekvence z pohledu daně z příjmů i daně z přidané hodnoty.

Odbornými tématy provedou Lucie Medřická (Manager, KPMG) a Jana Matoušková (Senior Manager, KPMG).

Pro rezervaci místa se prosím registrujte nejpozději do 6. června 2019. Poplatek za účast činí 1 000 Kč. Registrace je závazná. Bezplatné zrušení je možné 5 pracovních dní před konáním akce. Poplatek prosím neplaťte předem, fakturu za účast Vám vystavíme do 14 dnů po konání akce. Kód akce je Retail19.

S případnými dotazy ohledně registrace se prosím obracejte na akce@kpmg.cz.

 

11. 6. 2019, 9:00-11:30 1 000 Kč KPMG, Pobřežní 648/1a, Praha
Stáhnout v PDF
Email*
Email byl odeslán

speaker x

Kontakt