IT v digitální době
Akce

IT v digitální době

Informace o akci

Snídaně spojená s prezentací nové role IT a výsledky KPMG CIO Survey 2019.

Srdečně Vás zveme na diskuzní snídani o fungování IT v digitální době. Je zřejmé, že IT bude součástí byznysu. Co tedy zbyde na CIO?

Definování nové role IT podpoříme výsledky průzkumu názorů IT ředitelů „2019 Harvey Nash/KPMG CIO Survey“. V celosvětově největším průzkumu reagovalo více než 3 600 IT ředitelek a ředitelů, včetně Vás a Vašich kolegů z České republiky.

Mimo jiné se zaměříme na změnu funkce IT a nové role CIO jako digitálního leadera. Představíme koncept digitální firmy „Connected Enterprise“ podpořený výzkumem Forrester. Budeme diskutovat o novém agilním modelu řízení IT s integrovanou bezpečností (Secured DevOps) a moderních přístupech k automatizaci, Business a Artificial Intelligence.

Setkáním Vás provedou Ondřej Jaroš, bývalý Senior Vice President ČEZ ICT Services a současný leader týmu KPMG Technology, Tomáš Kudělka, bývalý ředitel globálního IT provozního centra Diebold Nixdorf a současný leader týmu KPMG Cybersecurity, a Martin Hladík, partner KPMG, který v ní vede technologický tým.

V případě dotazů nás prosím kontaktujte na akce@kpmg.cz.

Akce je určena klientům KPMG Česká republika, registrace organizací zabývajících se poskytováním poradenství není možná.

22. 10. 2019, 9:00-10:30 Zdarma KPMG, Pobřežní 648/1A, Praha 8
Stáhnout v PDF
Email*
Email byl odeslán

speaker x

Kontakt