Pizza, pivo a datová analytika
Akce

Pizza, pivo a datová analytika

Informace o akci

Jak parametrizovat a natrénovat neuronovou síť? Jak převést audio záznam hovoru se zákazníkem na text a z něj pak získat informace pro zlepšení klientova byznysu? Na základě čeho segmentovat zákazníky klienta, když máme k dispozici nepřeberné množství dat? Všechny tyto otázky jsme si během našich projektů kladli a na našem workshopu Pizza, pivo a datová analytika vás provedeme tím, jak jsme se s nimi vypořádali.

Možná vás překvapí, že se projekty týmu datové analytiky netočí pouze kolem samotné analýzy dat. Připravili jsme si pro vás tři z našich projektů, kterými vás na workshopu Pizza, pivo a datová analytika provedeme.

 

Seznámíme vás s tím, jaké aplikace využívající neuronové sítě vyvíjíme v Pythonu. Probereme také to, jak jsme v Abu Dhabi vytěžovali informace z audio hovorů se zákazníky, které jsme nejprve museli převést na text. V posledním projektu, který vám představíme, se blíže podíváme na segmentaci dat, kterou si také sami vyzkoušíte.

 

Na našem workshopu budete mít možnost s námi nejen probrat veškeré vaše dotazy, ale sami si i vyzkoušet práci, které se kolegové z týmu datové analytiky věnují. A k tomu si s námi dát skvělou pizzu a pivo. Tak dorazte 3.12. v 18:30 za námi do KPMG.

 

3. 12. 2019, 18:30 Zdarma Pobřežní 648/1a, Praha
Stáhnout v PDF
Email*
Email byl odeslán

speaker x

Kontakt