10. 3. 2020 Úterý

Duševní vlastnictví, datová analytika a jejich vliv na byznys

9:00-12:00
Pobřežní 648/1a, Praha
990 Kč

Ochranné známky, patenty, copyrighty, užitné vzory - v digitální ekonomice hraje ochrana duševního vlastnictví stále významnější roli. Právní ochrana je důležitou součástí při budování značky a vývoji inovací. Sledovat všechny novinky v těchto oblastech je časově i odborně náročné. Přijďte načerpat potřebné znalosti od odborníků KPMG Legal.

Program:

Datová analytika
Případová studie (ve spolupráci s oddělením Management Consulting KPMG),
problematika vlastnictví a ochrany dat,
právní otázky datové analytiky.

 

Duševní vlastnictví
Ochrana duševního vlastnictví a její vymáhání,
přínosy využívání ochrany duševního vlastnictví,
oceňování duševního vlastnictví (ve spolupráci s oddělením Deals KPMG).

 

Brunchem Vás provedou advokáti KPMG Legal:

 

Filip Horák

Filip se specializuje zejména na oblast finančního práva a práva informačních technologií. Věnuje se právním otázkám vznikajícím v důsledku spojování regulace a technologického rozvoje, které mají dopad zejména na tzv. fintechové společnosti. Podílel se na řadě unikátních projektů především při poradenství investičním společnostem a investičním fondům, včetně realizací komplikovaných přeměn či investičních struktur. Filip poskytuje klientům služby i v dalších odvětvích jako je korporátní nebo závazkové právo.

 

Linda Kolaříková

Linda se ve své praxi věnuje především obchodnímu a občanskému právu a oblasti bankovnictví a finančních služeb. V rámci finančních služeb se zaměřuje převážně na pojišťovnictví, úvěrové financování a ochranu spotřebitele. Cenné zkušenosti získala rovněž v rámci rozsáhlých projektů týkajících se implementace nové legislativy do procesů a dokumentace finančních institucí. V KPMG Legal má na starosti řízení znalostí. Linda Kolaříková zvítězila v kategorii Talent roku vyhlašované soutěží Právník roku 2017. Ocenění získala za práci o právní úpravě robotiky a umělé inteligence.

 

Registrační poplatek na brunch činí 990 Kč (včetně DPH). Poplatek neplaťte prosím před konáním brunche. Po uskutečnění akce Vám vystavíme fakturu (daňový doklad) v souladu se zákonem o DPH do 15 dnů. S dotazy se prosím obracejte na akce@kpmg.cz.

 

10. 3. 2020 Úterý
9:00-12:00
Pobřežní 648/1a, Praha
990 Kč