Datová analytika & právo
Akce

Datová analytika & právo

Informace o akci

První ze série brunchů zaměřené na právní aspekty ochrany dat, duševního vlastnictví, digitálního marketingu a umělé inteligence.

Nařízení, zákony, vyhlášky a k tomu překotně se vyvíjející technologie. Sledovat všechny novinky v těchto oblastech je časově i odborně náročné. Přijďte načerpat potřebné znalosti od odborníků KPMG Legal.

Program setkání

  • Problematika vlastnictví a ochrany dat,
  • text a data mining,
  • případová studie.

 

Brunchem Vás provedou advokáti KPMG Legal:

 

Filip Horák

Filip se specializuje zejména na oblast finančního práva a práva informačních technologií. Věnuje se právním otázkám vznikajícím v důsledku spojování regulace a technologického rozvoje, které mají dopad zejména na tzv. fintechové společnosti. Podílel se na řadě unikátních projektů především při poradenství investičním společnostem a investičním fondům, včetně realizací komplikovaných přeměn či investičních struktur. Filip poskytuje klientům služby i v dalších odvětvích jako je korporátní nebo závazkové právo.

 

Linda Kolaříková

Linda se ve své praxi věnuje především obchodnímu a občanskému právu a oblasti bankovnictví a finančních služeb. V rámci finančních služeb se zaměřuje převážně na pojišťovnictví, úvěrové financování a ochranu spotřebitele. Cenné zkušenosti získala rovněž v rámci rozsáhlých projektů týkajících se implementace nové legislativy do procesů a dokumentace finančních institucí. V KPMG Legal má na starosti řízení znalostí. Linda Kolaříková zvítězila v kategorii Talent roku vyhlašované soutěží Právník roku 2017. Ocenění získala za práci o právní úpravě robotiky a umělé inteligence.

S dotazy se prosím obracejte na akce@kpmg.cz.

 

5. 2. 2020, 9:00-11:30 Zdarma Pobřežní 648/1a, Praha
Stáhnout v PDF
Email*
Email byl odeslán

speaker x

Kontakt