KPMGhouse: Jak prodat firmu
Akce

KPMGhouse: Jak prodat firmu

Informace o akci

Seznamte se s nejúspěšnějším M&A týmem co do počtu uzavřených transakcí. Společně s profíky z právního a daňového oddělení se věnuje nejzajímavějším projektům z oblasti fúzí a akvizic, o nichž pravidelně reportují byznysová média. Připojte se na Clubhouse a popovídejte si s našimi experty o tom, jak v KPMG prodáváme firmy, spolupracujeme napříč odděleními a jaké jsou výhledy na rok 2021.

Ve čtvrtek 25. 3. od 19. hodin vám kolegové Adam Páleníček (Deal Advisory), Jan Frey (KPMG Legal) a Matěj Kolář (Tax Advisory) představí:

  • Proces prodeje společnosti,
  • lokální fúze a akvizice,
  • finanční, právní a daňovou due diligence,
  • kolize jednotlivých týmů,
  • práci v transakčním, daňovém a právním týmu,
  • výhledy na rok 2021.

Na akci je nutné se připojit skrze aplikaci Clubhouse. Pokud ji máte, stačí kliknout na tento odkaz.

Jan Frey zastřešuje právní poradenství v oblasti fúzí a akvizic a úzce spolupracuje s transakčním týmem KPMG. Přes deset let pracoval v advokátní kanceláři Havel & Partners (od roku 2017 na pozici partnera), kde se věnoval především fúzím a akvizicím, právním auditům a právní due diligence. Absolvoval Univerzitu Karlovu, studoval také na University of Cambridge a Kodaňské univerzitě. V roce 2015 působil v renomované advokátní kanceláři Slaughter & May v Londýně. Přednáší na VŠE a pravidelně publikuje o tématech z oblasti fúzí a akvizic.

Adam Páleníček je ekonom a expert na transakce. V KPMG se primárně věnuje prodeji společností a oceňování v oddělení Deal Advisory. Vystudoval finance a národní hospodářství na Fakultě financí a účetnictví Vysoké škole ekonomické v Praze. Aktuálně dokončuje práva na Univerzitě Karlově. Pravidelně přednáší na VŠE a publikuje o M&A nejen na blogu.

Matěj Kolář se věnuje zejména M&A, převodním cenám a dotacím v rámci daňového oddělení KPMG. Absolvoval právo na University of St. Andrews a Queen Mary University of London. Při studiích získal pracovní zkušenosti ve společnostech jako jsou EY, Playfair Consultancy Group, Wilsons nebo Demagog.cz. Publikuje na blogu.

25. 3. 2021, 19.00 Zdarma Clubhouse
Stáhnout v PDF
Email*
Email byl odeslán

speaker x

Kontakt