Trading a finanční trhy (4FIS & KPMG)
Akce

Trading a finanční trhy (4FIS & KPMG)

Informace o akci

Podívejme se na finanční trh v poslední době, seznamte se s pokročilými tradingovými strategiemi a zjistěte, jaký je rozdíl mezi algoritmickým a vysokofrekvenčním obchodováním.

Bitcoin, Tesla, ETFs – pojmy, které získaly pozornost i mimo finanční svět a leckdo si proto myslí, že jim rozumí. Objevují se samozvaní odborníci, kteří (nejčastěji) zdarma nabízejí zaručené strategie k obchodování a garanci pasivních příjmů. Dochází k boomu nových kryptoměn, které jsou však vytvořeny jen za účelem podvodného jednání.

Na webináři s odborníkem Jakubem Drahokoupilem z KPMG zjistíte, jak to s tradingem a finančními trhy skutečně je.

Cílem akce je seznámit vás s:

Základními pojmy nezbytnými pro obchodávání (trading),

principy fungování finančních trhů,

obchodními strategiemi a algoritmy,

složitostí tohoto finančního odvětví,

mnohdy falešnou domněnkou, že na finančních trzích může se ziskem obchodovat každý.

Webinář je vhodný pro laiky, kteří o obchodování ještě nemají informace i pro ty, kteří chtějí své znalosti prohloubit. Zároveň se bude hodit ale znalost R, ve kterém Kuba doplní k tématu zajímavosti. V přednášce představíme zdroje, ze kterých můžete čerpat více informací.

22. 4. 2021, 17:00 - 18:30 Zdarma Online
Stáhnout v PDF
Email*
Email byl odeslán

Program

17:00 - 18:00 Program akce 1) Principy fungování finančních trhů a základní pojmy Proč (ne)obchodovat Magicky trojúhelník Teorie efektivních trhů Forex, Akciové indexy, ITF, CFD, finanční deriváty a kryptoměny       2) Základy retailového obchodování na finančních trzích Short, long pozice, hloubka a šíře trhu, likvidita trhu, bid, ask a spread pojmy Základní obchodní strategie – Buy and Hold a diverzifikace portfolia, Market Timing, Technická a fundamentální analýza Platformy k obchodování       3) Algoritmické obchodování a vybrané algoritmy Algoritmický trading High-Frequency Trading (HFT) Párové obchodní strategie, strategie založené na mean reversi a momentu, faktorové modely
Jakub Drahokupil KPMG
18:00 - 19:00 Q&A Bude prostor pro Vaše dotazy.

speaker x

Kontakt