Jak na online testy? 1.–15. 3. 2022
Akce

Jak na online testy? 1.–15. 3. 2022

Informace o akci

Úspěšné absolvování vstupních testů je prvním krokem do KPMG. Nevíš, co od nich čekat? Vyzkoušej si je z pohodlí domova.

S jejich pomocí si prověříme tvé logické myšlení, analytické schopnosti, angličtinu a pracovní chování. A nejlepší na tom je, že pokud se ti testy povedou, budeš mít část výběrka za sebou! Není se ale čeho obávat, když zrovna nebudeš mít svůj den, tak ti výsledky smažeme a budeš mít možnost si je zkusit znovu. 

Instrukce k vyplnění najdeš níže. Budeš potřebovat jen notebook se standardním připojením k internetu, tužku, papír na poznámky, volitelně kalkulačku (neboj, budeš jen sčítat, odčítat, násobit a dělit) a pohodlně se doma usadit. Na vyplnění máš čas do 15. března, poté ti zašleme výsledky.

Manuál na vyplnění online testů:

Doporučujeme vyhradit si na testování přibližně hodinu a půl a provést ho v prostředí, kde tě nebude nikdo rušit. 

 

Jak postupovat při testu:

1. Otevřít webový prohlížeč (Internet Explorer) a zadat adresu: kpmg.maptq.com (bez www)

2. Do login-ID vepsat: uyixwlzheq6e

3. Do formuláře vyplnit jen povinná pole označená hvězdičkou: Jméno, příjmení, e-mail, poté sjet až dolů na konec formuláře, odškrtnout políčko „Souhlasím s podmínkami“ a uložit.

4. Zapsat si na papír Login-ID. Důležité! Pokud spadne připojení nebo dojde k jiné chybě, je možné se s jeho pomocí nalogovat zpět.

5. Po kliknutí na „další“ se zobrazí nabídka testů. Kliknout na „start“, dále „stisknout pro zahájení nástroje“ a jsi v samotném prostředí testů. Dále postupuj podle uvedených instrukcí na obrazovce.

 

V případě potíží se obrať na recruitment@kpmg.cz.

 

Přejeme ti hodně štěstí!

 

 

 

 

1. 3. 2022 Zdarma Online
Stáhnout v PDF
Email*
Email byl odeslán

speaker x

Kontakt