Byztalent roku 2022: Technologiemi k udržitelnosti
Akce

Byztalent roku 2022: Technologiemi k udržitelnosti

Zaregistrovat se

Informace o akci

Zkus si práci konzultanta na vlastní kůži.

Pod vedením mentorů z řad našich expertů se vypořádáš s případovkou od nápadu přes design až po finální prezentaci. Vyzkoušíš si práci na byznysových projektech, navážeš cenné kontakty a pokud se ti zadaří, vyhraješ Apple Watch!


O soutěži

Byztalent roku je celodenní soutěž pro studenty vysokých škol, kteří se chtějí prakticky připravit na práci v byznysovém prostředí. Letošním tématem jsou technologie a udržitelnost. Vyzkoušíš si navrhnout mobilní aplikaci, která potenciálnímu klientovi pomůže snížit uhlíkovou stopu a motivovat jeho zákazníky k nákupnímu chování se stejným cílem. Neboj, programovat nebudeš!

Hodí se soutěž pro mě?

Soutěž je určená pro studenty vysokých škol bez ohledu na studijní obor, fakultu nebo ročník. V soutěži vynikneš, ať už máš technické znalosti programování nebo UX, zájem o udržitelnost, obchodního ducha nebo pochopení pro zákazníka. 

Výhra

Každý z členů vítězného čtyřčlenného týmu si odnese Apple Watch!

Co tě čeká

1. Workshopy: Naši profíci se s tebou podělí o know-how z praxe a naučí tě, jak své nápady co nejlépe zpracovat a od prezentovat. Odborníci z ESG týmu Martin Křivánek a Anna Vaníčková tě seznámí s nejdůležitějšími zásadami udržitelného podnikání, přístupu ke klientovi a ukážou ti, co znamená a ovlivňuje uhlíkovou stopu. Expertky přes data a technologie Karolína Duffield a Simona Vazačová tě provedou procesem designu appek. 
2. Case study: Pracuj v týmu na případové studii a uveď získanou teorii do praxe. Naši mentoři ti budou k dispozici na konzultace. 
3. Prezentace: Představ nám řešení případovky a zkus si prezentovat před potenciálními klienty. 
4. Networking: Dej si s námi po náročném dni něco dobrého k jídlu a pití a prober s manažery z KPMG vše, co tě zajímá. Třeba mezi nimi najdeš svého budoucího kolegu. :-)

Jak se přihlásit?

Na akci se hlásíš jako jednotlivec. Pokud chceš být v týmu s kamarády, uveď nám jejich jména do poznámky při registraci. Maximální počet členů týmu je 4, minimální 3. 

Do poznámky napiš, co tě k přihlášce do soutěže motivovalo.

Registrace uzavíráme 31. 5. 2022.

V případě dotazů nás kontaktuj na akce@kpmg.cz.

Těšíme se na tebe!

7. 6. 2022, 9:00–21:00 Zdarma Terasa 8. patro, Pobřežní 1a, Praha 8
Stáhnout v PDF
Email*
Email byl odeslán

Zaregistrovat se

speaker x

Kontakt