Specifika práce z domova mezi Českem a Slovenskem
Akce

Specifika práce z domova mezi Českem a Slovenskem

Informace o akci

Jakým nástrahám čelí čeští zaměstnavatelé, pokud jejich zaměstnanci při výkonu práce z domova pobývají na Slovensku. A jak je tomu v opačném případě?

V rámci diskuzního setkání pro společnosti působící zároveň v Česku a na Slovensku s vámi budeme sdílet rady, jak řešit dopady z pohledu daní, pojistného a pracovního práva, a to z perspektiv obou států.

Problematikou vás provede Lenka Nováková z KPMG Česká republika, Ivana Soboličová z KPMG Slovensko a Barbora Cvinerová z KPMG Legal.

V rámci programu vás čeká coffee break a oběd spolu s neformální diskuzí. Sejdeme se v nově otevřených prostorách KPMG v Brně.

_______

Akce proběhne v českém jazyce a je zpoplatněna částkou 1 500 Kč (včetně DPH). Kvůli omezené kapacitě je možná registrace max. dvou zástupců za společnost. Registrujte se prosím nejpozději do 10. října 2022.

Registrační poplatek prosím neplaťte před konáním akce. Po uskutečnění semináře Vám vystavíme fakturu v souladu se zákonem o DPH do 15 dnů. Na základě tohoto dokladu uhraďte prosím příslušnou částku s příslušným variabilním symbolem.

Registrace je závazná.

V případě jakýchkoliv dotazů pište na akce@kpmg.cz.

19. 10. 2022, 9:30–14:30 1 500 Kč Vlněna 5, 602 00 Brno-střed
Stáhnout v PDF
Email*
Email byl odeslán

speaker x

Kontakt