15. 2. 2024 Čtvrtek

Daňovky On Air

9:00-9:30
Online
Zdarma

Ve třiceti minutách shrneme ty nejzajímavější novinky, které aktuálně v daních a právu řeší firmy a podnikatelé napříč Českem. Vysíláním Vás provedou odborníci KPMG Veronika Výborná a Tomáš Kočař.  

Mimo jiné se také důkladně se zaměříme na zásadní novinky v oblasti daňové úpravy dohod o provedení práce a pracovního práva, a to zejména pokud jde o elektronické uzavírání pracovně právních dokumentů a odvody z DPP/DPČ.

Neunikne vám však ani významná novela zákona o investičních pobídkách či příležitosti dotačních programů nebo připravovaný nový zákon o účetnictví.

Program:

  • Leg(s) Up – rychlý legislativní update z oblasti daní a práva
  • Pitva – detailně rozebereme vybrané téma, tentokrát se podíváme na elektronické uzavírání a doručování pracovně právních dokumentů. Upozorníme také na změny pro práci z domova.
  • Výslech – pravidelný rozhovor Petra Tomana s hostem. O odvodech a dalších novinkách týkajících se DPP/DPČ bude mluvit s Lenkou Novákovou, senior manažerkou KPMG. 
  • Výborný a Velký špatný – se špetkou nadsázky zhodnotíme největší právně daňový počin a největší přešlap za uplynulé období. 
     

Pořad proběhne v češtině a je bezplatný. Odkaz pro sledování přenosu Vám předem pošleme.​

V případě dotazů nás kontaktujte na akce@kpmg.cz
 

Akce není určena pro poradce a poradenské společnosti. KPMG si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.

15. 2. 2024 Čtvrtek
9:00-9:30
Online
Zdarma