CX Forum Akce

CX Forum

Zaregistrovat se

Informace o akci

Dnešní zákazníci jsou náročnější víc než kdy jindy. Mají k dispozici spoustu informací, jasnou představu, co chtějí, a když se jim něco nelíbí, jednoduše odejdou ke konkurenci. Přijďte jim porozumět na KPMG CX Forum.

Říká se, že s přibývajícím věkem rostou nároky. Platí to i pro zákaznickou zkušenost, nebo je to naopak? Svou roli hraje nejen aktuální věk a životní situace člověka, ale i to, v jakých podmínkách vyrůstal. Co je klíčové pro mileniály a co vám neodpustí lidé narození po válce?

Nejen to probereme na naší konferenci. Nabídneme perspektivu zástupců silných značek, veřejné správy, rostoucích start-upů nebo sociologa. Mezi potvrzenými hosty jsou Martin Buchtík ze STEM, podnikatel Jan Vlachynský, zástupce společnosti IKEA nebo Jan Klimeš z KPMG. Další jména a program budeme průběžně doplňovat.

Informace k platbě

Registrační poplatek ve výši 2 950 Kč neplaťte prosím před konáním akce.

Po uskutečnění akce Vám vystavíme fakturu (daňový doklad) v souladu se zákonem o DPH do 15 dnů. A na základě tohoto daňového dokladu uhraďte prosím příslušnou částku se správným variabilním symbolem.

V případě nutnosti vystavit fakturu před konáním konference, kontaktujte prosím Bronislavu Nagyovou (bnagyova@kpmg.cz) a v žádosti uveďte kód akce „CXFORUM2020“.

Registrace je závazná. Případné zrušení registrace je možné nejpozději pět pracovních dní před konáním akce, v opačném případě vám musíme účtovat registrační poplatek v plné výši.

Část výtěžku z registračních poplatků věnujeme na dobročinné účely.

 

S dotazy se prosím obracejte na akce@kpmg.cz.

15. 1. 2020, 9:00-13:30 (registrace od 8:30) 2 950 Kč Spojka Karlín, Pernerova 697/35, Praha 8
Stáhnout v PDF
Email*
Email byl odeslán

Zaregistrovat se

speaker x

Kontakt